| nauczyciele |
| a nie krypta mi ostatnio dała czwóre za "wyglonda człeka" i ją nie lubię. Dzieciorki jest polewkowy. Pan Gabryś L. xdd jaki zall. no a zarabista jest jeszcze pani Kacha od majmy. ta praktykantka czy studenćka xddd dziamdzialinka ;** no i plastyczka, Diana. kocham tą staruchę, mówię jej babciu, zawyża mi ocenki xddd ja ni mam talentu do rysunka xdd a mam 6 ;pp |