Grupa: Administrator 
Lokalizacja: wrocł awwuś *O*
Posty: 12 #542840 Od: 2010-6-7
| Ustaliłam z dziewczynami, że: 1. Nie szpamujemy. 2. Bez treści +18. 3. Kochamy się, starać się bez kłótni! 4. Won, pedofilki! 5. Bezpieczeństwo- pamiętać!
oprac.: kryszak (krysia), mandarynka (madzia), hipiska (zuzia), lipka (kasia), transformers (patryk), andzielinka (andżelika), wronka (weronika) _________________ Mów mi, że jestem ładna, Mów, że super, fajna! Że zakochałeś się we mnie, Że igram z losem, zostawiając Takiego bosa jak ty.
...I tak w to nie wierzę. |