NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POGADUSZKI » REGUŁY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

reguły

  
kryszak
07.06.2010 17:45:58
Grupa: Administrator 

Lokalizacja: wrocł awwuś *O*

Posty: 12 #542840
Od: 2010-6-7
Ustaliłam z dziewczynami, że:
1. Nie szpamujemy.
2. Bez treści +18.
3. Kochamy się, starać się bez kłótni!
4. Won, pedofilki!
5. Bezpieczeństwo- pamiętać!

oprac.: kryszak (krysia), mandarynka (madzia), hipiska (zuzia), lipka (kasia), transformers (patryk), andzielinka (andżelika), wronka (weronika)
_________________
Mów mi, że jestem ładna,
Mów, że super, fajna!
Że zakochałeś się we mnie,
Że igram z losem, zostawiając
Takiego bosa jak ty.

...I tak w to nie wierzę.
  
hipiska
07.06.2010 17:53:08
Grupa: Administrator 

Lokalizacja: hipilams

Posty: 17 #542848
Od: 2010-6-7
ołkej, serku *o*
_________________
obczaj to ~ 443wy674875989ityjtyg5redv
  
transformers
07.06.2010 18:14:28
Grupa: Administrator 

Lokalizacja: szkoła ;d

Posty: 9 #542857
Od: 2010-6-7
z nią się nie da nie kłócić, z zuzką ;d
_________________
tylko o tobie nie powiem, moja miłości

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POGADUSZKI » REGUŁY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny